Denizyolu taşımacılığı, konteyner taşımacılığında büyük önemi olan ve lojistik sektöründe olmazsa olmaz prosedürlerden biridir. Her türlü denizyolu taşımacılığı hizmetinde kullanılan deniz aracının, denizde ve limanlar arasında yaşayabileceği herhangi bir tehlikeli durum sonucunda, Oden Lojistik olarak geniş acente ağımızla, yaşayabileceğiniz tüm hasarlara karşı gerekli teminatı kısa zamanda sağlıyoruz.

Denizyolu Taşımacılığı Sigortası

Lojistik sektöründe, sahip olduğumuz iş ahlakı ve uzun yılların verdiği iş tecrübesiyle her türlü güvenceyi size sunuyoruz. Denizyolu taşımacılığı sigortası, bir ürünün bir yerden başka bir yere transfer edildiği süreç içerisinde herhangi bir hasar, kayıp maliyetinin karşılanması için garanti altına alır. 

Oden Lojistik farkıyla, size ait ürünleri garanti altında tutan denizyolu taşımacılığı hizmet sigorta kapsamına giren detaylar, ilgili sigortanın özel şartlarına ve genel şartlarına bağlı olarak değişiklik gösterir.

Oden Lojistik, taşıma işleminiz sırasında son derece akılcı lojistik çözümler sunarak, hem hizmet alan kişiyi hem de lojistik hizmeti sunan firmayı güvence altına alacak şekilde düzenler. Dünya ticaretinin en sık kullandığı denizyolu taşımacılığında, tüm değerli mal ve kıymetli ürünleriniz bazı risklere karşı firmamız tarafından teminat altına alınır.

Dökme yük, genel kargo, mal ve kıymetli emtia gibi tüm ürünleri güvenli bir şekilde dilediğiniz adrese transfer eden Oden Lojistik, dış ticaret bağlamında her türlü soruna karşı sigorta kapsamında güvence altına alır.

Denizyolu Taşımacılığında Oden Lojistik Güvencesi

Denizyolu taşımacılığı, ticari anlamda düşük maliyet beklentisine yanıt verebilen, lojistik maliyetinin en düşük olduğu alandır. Ticarette rekabet, işletmelerin her anlamda ürünleri daha ekonomik hale getirmeye zorluyor. Denizyolu taşımacılığı ile nakliye, depolama transfer gibi işleri yürütmeyi hedefleyenler için, denizyolu taşımacılığı sigortası çok daha fazla anlam kazanıyor.

Denizyolu taşımacılığı sigortaları, eşyaların taşınma birimine ve türüne göre birbirinden ayrılır. Genel itibariyle limanların arasında transferi gerçekleştirme eşya ve malların sigortaları, 4 başlık altında incelenmektedir. Her bir nakliyat çeşidinde ki esas amaç, mal ve eşyalarınızı sağlıklı bir şekilde dilediğiniz adrese teslim edebilmek, olası bir aksilik halinde zararınızı geniş acente ağımızla karşılayabilmektir.

Lojistik hizmeti sunan bütün firmalar, denizyolu taşımacılığı sigorta hizmeti vermek zorundadır. Oden Lojistik olarak bize güvenerek teslim ettiğiniz tüm malzeme ve ürünlerinizi, üst düzey kalite standartlarında yerine ulaştırmayı hedeflerken, herhangi beklenmedik olumsuzluklara karşı bütçeye uygun fiyatlarda denizyolu taşımacılığı sigortanızı yapıyoruz.

Bir ürünü veya hammaddeyi, bir yerden alıp denizyolu aracılığı ile başka bir yere taşımak, sanıldığı kadar kolay bir işlem değildir. Bize güvenerek teslim ettiğiniz her ürünü, bu güvene layık olabilecek niteliklerde depolama, hazırlama ve transfer etme işlemlerini büyük bir özveriyle gerçekleştiriyoruz. 

Oden Lojistik olarak müşteri memnuniyetini ilk çalışma prensibi olarak belirlediğimizden, size ait olan her şeyi denizyolu taşımacılığı sigortası kapsamında garanti altında tutmayı seviyoruz.

Oden Lojistik Farkı

Önceden ödenmiş ücreti karşılığında, beklenmedik durumlarda oluşan hasarı karşılamayı kurumların üstlendiği, karşılayamama durumunda ürünün ücret karşılığını teslim eden sözleşmeye, sigorta denmektedir. Oden lojistik denizyolu taşımacılığı sigortası sayesinde, risk yönetimi doğru şekilde yönetebilmek, herhangi bir kayıp ya da hasarın telafisi sahip olduğumuz lojistik sektörüne yakışır iş ahlakı ile karşılanmaktadır.

Her ürün ya da malın, beklenmedik durumlarda telafisi, anlaşmalı olunan sigorta şirketi tarafından karşılanmalıdır. Lojistik sektöründe, kapıdan kapıya transferi gerçekleşen dökme yük ve genel kargo işlemleri ve buna bağlı bir kayıp telafisi bir o kadar zor olacağından, lojistik çözümlerin en başından yer alan denizyolu taşımacılığı sigortası olmazsa olmazdır.

Büyük ve devasa mal ile yükleri bir noktadan başka bir noktaya üst düzey kalite standartlarından faydalanarak taşıyan Oden Lojistik, denizyolu taşımacılığı sigortası konusunda da sizinle. Malınızı ve paranızı güvenilir ellere teslim etmek, gönül rahatlığıyla Oden Lojistik tecrübesini deneyimlemek için, hemen web sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Oden Lojistik, güven duygunuza çok önem verir ve ticari işlerinizi daha kolay şekilde halledebilmek adına denizyolu taşımacılığı ve lojistik sektörüne dair hızlı çözümlerle işinizi kolaylaştırır. Limanlar arası riski hemen şimdi Oden Lojistik farkıyla en aza indirin, sorunsuz hizmet anlayışının sunduğu konforu firmamız sayesinde kısa yoldan yaşayın. Oden Lojistik, lojistik sektöründe her zaman bir adım önde.

ÇÖZÜME HIZLI, KOLAY VE GÜVENİLİR YOLDAN ULAŞIN!
Bizden Teklif Almadan Karar Vermeyin!