DEĞERLERİMİZ

  • Dürüstlük ve Şeffaflık
  • Sorumluluk
  • Rekabet ve Adalet
  • Yaratıcılık ve Mükemmeliyet
  • Çalışanların ve Müşterilerin Memnuniyeti
  • Sosyal Sorumluluk Bilinci

1995 yılında Karayolları taşımacılığıyla lojistik sektörüne ilk adımlarımızı atarak sektörde uzun yıllar kaliteli hizmet vermeyi ilke edindik.

ODEN LOJİSTİK A.Ş 2012 yılında Deniz yolu operasyonlarını başlatarak yeni bir yapılanmaya imza atmıştır.

Geniş servis ağı ile dünyanın dış ticaret açısından önem arz eden tüm noktalarında; Karayolu, denizyolu, havayolu, demiryolu hizmetleri vermektedir.
Globalleşen dünyada firmalar belli standarttaki hizmeti müşterilerine sağlamaktadır, dolayısıyla bir adım öne çıkmanın en etkili yolu daha kaliteli, hızlı, ucuz ve aynı zamanda güvenilir hizmet vermekten geçiyor.

MİSYONUMUZ

ODEN LOJİSTİK A.Ş markasıyla yenilikçi ve dürüst hizmetler sunmak, kendi çalışanlarına ve ortak paydaşlarına karşı pozitif yönde örnek tutum ve davranışlar sergilemek. Müşteri Odaklılık; “İstemek kazanmanın yarısı ” felsefesine uygun olarak müşterilerimizin bugünkü ve gelecekteki beklentilerini algılamak ve karşılamak.

VİZYONUMUZ

Dürüstlük ilkesine dayalı iş ahlakını yansıtan ODEN LOJİSTİK A.Ş parsiyel ve komple nakliyat konusunda hızlı ve zamanında teslimata önem vermektedir. Zamanı doğru değerlendirerek vizyonunu genişleterek siz değerli müşterilerimize alternatif çözümler sunmaktadır. ODEN LOJİSTİK A.Ş Lojistik konusunda uzman kadrosuyla bilgi paylaşmaya hazırdır. Lojistiğin ve Uluslararası nakliyenin kesiştiği tek adres ODEN LOJİSTİK A.Ş dünya ticaretinin globalleşmesiyle birlikte ithalatçı ve ihracatçı firmaların gün geçdikçe artması sebebiyle, artan lojistik ihtiyaçlarını karşılamak ve müşterilerin farklı gereksinimlerine en kısa sürelerde, rekabet edebilir, fiyatlar ile çözüm önerileri sunarak sektöründe alternatif taşımalar gerçekleştirmektedir.

 

 

 

 

ÇÖZÜME HIZLI, KOLAY VE GÜVENİLİR YOLDAN ULAŞIN!
Bizden Teklif Almadan Karar Vermeyin!