Türkiye’de lojistik sektöründe liderliği üstlenen bir firma olarak nitelikli hizmet prensiplerine sahip olarak donanımı, müşteri memnuniyeti ile tanınan, hizmet anlayışı ile fark yaratan, iş dünyasında ülke ekonomisine katkı sağlayan uzman bir lojistik firma olarak modern dünya içerisinde tüm ulaşım yollarını feth etmekteyiz.

Oden Lojistik olarak, hizmetlerimizi İstanbul merkezli olarak profesyonel ve nitelikli kadromuz ile sürdürmekteyiz.

istanbul lojistik firmaları

İstanbul Uluslararası Lojistik Firmaları

Oden Lojistik olarak taşınması gereken yüklerin, alındığı konumdan gideceği yere kadar olan süreçte güvenilir bir ulaşım sağlamak ilk önceliklerimizden biridir. Firma olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensiplerimiz ile nakliye sürecinde, ürünlerin firmamız tarafından sigortalı olarak taşındığını belirtmek isteriz.

Gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerin birçok aşaması teknolojiden yararlanılarak, maksimum verimlilik, nitelikli ve kapsayıcı hizmet sağlamak ilkelerimiz arasındadır. Amacımız sunduğumuz profesyonel hizmetleri uygun maliyetler ile kişilere sunarak hep önce ve öncül olmaktır.

Vizyonumuz sayesinde kurumsal bir altyapı ile tüm yönetim birimlerinin sorumluluk ve görevleri, eş zamanlı bir şekilde yerine getirilmektedir. Bu müşterilerimize kusursuz hen noktası düşünülmüş bir hizmet sunmamazı sağlamaktadır.

Oden Lojistik olarak, İstanbul lojistik firmaları arasından sıyrılmamızın ve tercih edilmemizin nedeni maksimum müşteri memnuniyeti paralelinde çalışmalarımızı hızlandırmak, bu sorumluluk ile hareket etmek, bu faaliyetleri gerçekleştirirken ekip içerisindeki motivasyonu ve enerjiyi daima yüksek tutmaktır.

Uluslararası Lojistik Firmaları

Uluslararası lojistik firmaları modern dünya içerisinde, zaman geçtikçe insanlık teknoloji ve hizmet alanlarında geliştikçe, global olarak en mühim ve büyük sektörlerden biri haline dönüşen uluslararası ticaretin yükselmesine ve globelleşmesinin gelişimine katkıda bulunmaktadır.

Bu bilgiler ışığında uluslararası lojistik firmalarının değeri ve önemi yükselmektedir. Bu nedenler sektör çok daha fazla özen ve uzmanlık istemektedir. Uluslararası lojistik firmaları genel itibari ile farklarını uzman kadrosu ve network ağları ile göstermektedir.

Ürünlerinin dünya üzerinde herhangi bir yere ulaştırılmasına ihtiyaç duyan kişi ve/veya kurumlar uluslararası lojistik firmalarından hizmet almaya gereksinim duymaktadır. Ürünlerinin taşınması, depolanması, ambalajlanması ve gümrük işlemlerinin gerçekleşmesi için lojistik destek gereklidir.

Bu noktada firma tercihi yaparken değerlendirilmesi gereken birçok etmek karşınıza çıkmaktadır. Lojistik firmaları arasında tercih yaparken öncelikle tecrübelerinin göz önünde bulundurulması gerekiyor. Önceki iş ve referanslarının kalitesi de firmayı öne çıkaran etkenlerden biri oluyor. Ekonominin devreye girmesi ile müşteri dostu fiyat sunan bir firma ile çalışmak her zaman tercih edilmektedir. 

Çözüm Ortağınız Oden Lojistik

Oden Lojistik uluslararası lojistik firmaları baz alındığında Türkiye ve Dünya’da donanımlı hizmet anlayışı ile rakiplerinden sıyrılmış bir firma olarak rekabetçi fiyatları ve güvenli taşıma hizmeti politikaları ile tüm yükler için ihtiyaçlara en kapsamlı cevapları vermektedir. 

İhtiyaç duyduğunuz her hizmet, aklınıza takılan her soru ve bilgi edinmek için iletişim kanallarımız üzerinden dilediğiniz an müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir, detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

ÇÖZÜME HIZLI, KOLAY VE GÜVENİLİR YOLDAN ULAŞIN!
Bizden Teklif Almadan Karar Vermeyin!