Yük taşımada en yaygın kullanılan seçenek olan denizyolu taşımacılığı, aynı zamanda en az maliyetli olan taşıma türüdür. Konteyner taşımacılığı olarak da nitelendirilen denizyolu taşımacılığı, havayoluna göre 22, demiryoluna göre 3.5, karayoluna göre 7 kat daha az maliyetlidir. Fakat denizyolu taşımacılığının kendi içerisindeki alternatifler de ücrete etki edebilmektedir. Taşınacak olan limana uzaklık, parsiyel fiyatları, konteyner taşıma fiyatları gibi kriterler maliyeti değiştirebilmektedir.
Belirli standartlarda üretilmiş olan konteynerlar ile taşımacılık hizmeti veren Oden Lojistik firmamız, tüm nakliye sistemlerinde konteyner seçeneği sunabiliyor. Hem ülkemiz limanları ve havaalanlarına gerçekleştirdiğimiz hızlı sevkiyatlarla hem de ithalat ve ihracat konusunda yurtdışına yapmak istediğiniz konteyner taşımacılığı ile çözüm odaklı hizmetler sunuyor.

Konteyner Taşımacılığı Fiyatlarına Etki Eden Kriterler

Daha çok uygun fiyatlı olması nedeni ile tercih edilen konteyner taşımacılığında ücretlendirmeler bazı kriterlere göre değişmektedir. Örneğin yurtiçi veya yurtdışı ihtiyacınıza göre, varılacak süreye, limana, malın ağırlığına, boyutlarına göre konteyner taşımacılığı fiyatları değişkenlik göstermektedir. Oden Lojistik olarak firmamız, güvenli, hızlı ve uygun fiyatlı sevkiyatlarınızda tercih edebileceğiniz, yenilikçi, etkin çözümler üreterek tüm çalışanları ile hizmet vermektedir.
Web sitemiz üzerinden iletişim kanallarımıza ulaşabilir, teklif verebilir, aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz. Lojistik sektöründe yalnızca denizyolu taşımacılığı ile değil; müşterilerimize karayolu, havayolu ve demir yolu taşımacılığı ile de hizmet vermekteyiz. 1995 yılında kurulan lojistik şirketimiz, uzun yıllar boyu hizmet vermeyi planlayan, denizyolu operasyonları ile başlayan bu süreci dünyadaki tüm noktalara tüm lojistik seçenekleriyle operasyonel çözümler sunmayı misyon edinmiş bir şirkettir.

Geniş servis ağı ile ülkemizin önde gelen lojistik firmalarından birisi olan Oden Lojistik, küresel ticarete konu olan tüm noktalarda karayolu, denizyolu, havayolu ve demir yolu ile taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Diğer taşımacılık hizmetlerimiz arasında proje taşımacılığı, kapı teslim taşımacılığı, yurtdışı gümrükleme hizmeti gibi uygulamalar bulunmaktadır. Web sitemiz üzerinden lojistik hakkında bilgi bankasını inceleyebilir, hesaplama sekmesinden volume hesaplayabilir, taşımacılık işlemleri için fikir sahibi olabilirsiniz.

ÇÖZÜME HIZLI, KOLAY VE GÜVENİLİR YOLDAN ULAŞIN!
Bizden Teklif Almadan Karar Vermeyin!