Yük taşımada en yaygın kullanılan seçenek olan denizyolu taşımacılığı, aynı zamanda en az maliyetli olan taşıma türüdür. Konteyner taşımacılığı olarak da nitelendirilen denizyolu taşımacılığı, havayoluna göre 22, demiryoluna göre 3.5, karayoluna göre 7 kat daha az maliyetlidir. Fakat denizyolu taşımacılığının kendi içerisindeki alternatifler de ücrete etki edebilmektedir. Taşınacak olan limana uzaklık, parsiyel fiyatları, konteyner taşıma fiyatları gibi kriterler maliyeti değiştirebilmektedir.

Belirli standartlarda üretilmiş olan konteynerlar ile taşımacılık hizmeti veren Oden Lojistik firmamız, tüm nakliye sistemlerinde konteyner seçeneği sunabiliyor. Hem ülkemiz limanları ve havaalanlarına gerçekleştirdiğimiz hızlı sevkiyatlarla hem de ithalat ve ihracat konusunda yurtdışına yapmak istediğiniz konteyner taşımacılık ile çözüm odaklı hizmetler sunuyor.

konteyner taşımacılığı fiyatları

Gemi Konteyner Taşıma Fiyatları 

Farklı standartlarda konteynerlarda büyük miktarda malların taşınması gerektiğinde gemi konteyner taşıma en iyi yöntemlerden biridir. Bir seferde çok yüksek miktarda kargo transferini mümkün kılar. Bozulmayan malları dünya çapında taşımanın en temel yolu olan gemi konteyner taşımacılığı ile her şey taşınabilir. Bu konteynerlar çeşitli taşıma türlerine kolayca aktarılabilecek şekilde standart bir boyuta sahiptir. 

Yurtdışına ithalat ve ihracat yapmak için gerek duyulabilir tüm nakliye sistemlerine yanıt verebilecek servis ağı olan Oden Lojistik firmamız uygun gemi kontejner taşıma fiyatları, hızlı ve güvenli sevkiyat hizmeti ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunarak, uygun fiyata kaliteli hizmet almanızı sağlar. 

Uluslararası Gemi Taşımacılığı Fiyatları

Küresel endüstride geçerli olmak üzere standardizasyona bağlanan konteynerlar için standart boyutlar belirlenmiştir. Evrensel bir taşımacılık olan konteyner taşımacılığı sayesinde zamandan ve paradan tasarruf sağlanabilir. Esnek bir ulaşım sistemine sahiptir. Neredeyse her şey gemi taşımacılığı ile uluslararası olarak taşınabiliyor. Tüm bu avantajları nedeniyle konteyner taşımacılığı düşük taşıma maliyetleri sunar. Kamyon, tır ve hatta tren ile taşınması mümkün olmayan mallar söz konusu olduğunda en ekonomik taşımacılık türüdür. 

Yurtiçi Gemi Taşımacılığı Fiyatları

Oden Lojistik, limandan limana mal taşımak gerektiğinde yurtiçi gemi taşımacılığı hizmeti vermektedir. Taşınması istenen malın ağırlığı, boyutu ve ulaştırılacak limana bağlı olarak yurtiçi gemi taşımacılığı fiyatları değişir. Bu nedenle firmamızın sizin için sunacağı fiyat teklifi hakkında bilgi almak için iletişim kanallarından firmamız ile irtibat kurabilirsiniz. 

Konteyner Taşımacılığı Fiyatlarına Etki Eden Kriterler

Daha çok uygun fiyatlı olması nedeni ile tercih edilen konteyner taşımacılığında ücretlendirmeler bazı kriterlere göre değişmektedir. Örneğin yurtiçi veya yurtdışı ihtiyacınıza göre, varılacak süreye, limana, malın ağırlığına, boyutlarına göre konteyner taşımacılığı fiyatları değişkenlik göstermektedir. Oden Lojistik olarak firmamız, güvenli, hızlı ve uygun fiyatlı sevkiyatlarınızda tercih edebileceğiniz, yenilikçi, etkin çözümler üreterek tüm çalışanları ile hizmet vermektedir.

Web sitemiz üzerinden iletişim kanallarımıza ulaşabilir, teklif verebilir, aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz. Lojistik sektöründe yalnızca denizyolu taşımacılığı ile değil; müşterilerimize karayolu, havayolu ve demir yolu taşımacılığı ile de hizmet vermekteyiz. 1995 yılında kurulan lojistik şirketimiz, uzun yıllar boyu hizmet vermeyi planlayan, denizyolu operasyonları ile başlayan bu süreci dünyadaki tüm noktalara tüm lojistik seçenekleriyle operasyonel çözümler sunmayı misyon edinmiş bir şirkettir.

Geniş servis ağı ile ülkemizin önde gelen lojistik firmalarından birisi olan Oden Lojistik, küresel ticarete konu olan tüm noktalarda karayolu, denizyolu, havayolu ve demir yolu ile taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Diğer taşımacılık hizmetlerimiz arasında proje taşımacılığı, kapı teslim taşımacılığı, yurtdışı gümrükleme hizmeti gibi uygulamalar bulunmaktadır. Web sitemiz üzerinden lojistik hakkında bilgi bankasını inceleyebilir, hesaplama sekmesinden volume hesaplayabilir, taşımacılık işlemleri için fikir sahibi olabilirsiniz.

Konteyner Taşımacılığının Avantajları

Konteynerlür ile gıda tahıllarından makinelere kadar pek çok eşya veya mal taşınabilir. Standart konteyner boyutları, dünyanın herhangi bir yerinde gemi, kamyon veya tren gibi terminallerde sorunsuz bir şekilde aktarımın gerçekleştirilmesini sağlar. Bu durumun taşıma maliyetlerinin düşmesi üzerinde etkili olduğunu söyleyebiliriz. Konteyner nakliye ağlarının bağlantısı iyi olduğundan nakliye zinciri daha hızlıdır.  

Konteynerlar, mekanize ekipman, vinç ve otomatik sistemler kullanılarak yüklenir ve boşaltılır. Bu durum sürecin çok daha hızlı ve verimli geçmesine yardımcı olur. Konteynerlar farklı taşıma türleri arasında transfer için harcaman minimum süre ile kamyon, tren veya gemi ile uzun mesafelere taşınmasını kolaylaştırırlar. 

Konteynerlar açılmadan transfer edilir. Bu durum kurcalama veya hırsızlık riskini önemli ölçüde azaltır. Konteynerın malzemesi içindeki malları hasardan ve çevresel faktörlerden korur. Konteynerlar bilgisayar sistemi üzerinden izlenir. Böylece malların nerede olduğu kolaylıkla takip edilebiliyor.

Uluslararası ithalat ve ihracat amacı ile konteyner taşımacılığına ihtiyaç duyduğunuzda konteyner taşımacılığının avantajları kadar firmamızın sunduğu fırsatlardan da yararlanabilirsiniz. Konteyner nakliye hatları arasında önemli bir yere sahip olan Oden Lojistik aracılığı ile taşınacak malların büyüklüğüne bağlı olarak havayolu, karayolu veya denizyolu ile konteyner taşımacılığı hizmeti almak mümkün. Hem yurt içi hem de uluslararası konteyner taşımacılığına ihtiyaç duyduğunuzda size uygun çözümler için Oden Lojistik iletişim bilgilerimiz aracılığı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. 

ÇÖZÜME HIZLI, KOLAY VE GÜVENİLİR YOLDAN ULAŞIN!
Bizden Teklif Almadan Karar Vermeyin!