Havayolu Taşımacılığı

ODEN LOJİSTİK A.Ş geniş acente ağı ve bağımsız partnerleri ile dünyanın her noktasına, en hızlı ve güvenli biçimde ulaşarak müşterilerine hava taşımacılığında da en kaliteli hizmeti en uygun maliyetle sunmaya hedeflemektedir.

Dünyanın her yerindeki havalimanları ile anlaşmalı olarak sizlere havayolu ile kargo taşımacılığı hizmetlerimizi veriyoruz. Fiyat ve avantaj sağlayabileceğiniz hava kargo taşımacılığı aynı zamanda oldukça hızlı bir şekilde yararlanabileceğiniz bir hizmettir.

Lojistik sektöründe en sık tercih edilen yöntemlerden olan hava kargo taşımacılığını müşterilerimize sunarak ihtiyaçlarına pratik çözümler üretiyoruz.

Havayolu kargo hizmetlerini tercih etmekte olan müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde güvenilir olarak karşılayabilmek için sizlere bu hizmetimizi sunuyoruz. Ana hatlar üzerinde faaliyetlerimizi gerçekleştirerek sizlerin kargo ihtiyaçlarına pratik çözümler sunuyoruz.

Havaalanından havaalanına, kapıdan havaalanına ve havaalanından kapıya seçeneklerimizi ihtiyaçlarınıza göre seçerek bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Havayolu taşımacılığı sayesinde hızlı bir şekilde yük gönderimlerini minimum süre zarfında gerçekleştirebilirsiniz.

Hedef Bölge

İthalat & İhracat

Kapıdan Kapıya Teslim