Hiç durmadan çalışıyoruz

Denizyolu taşımacılığının lider ismi Oden Lojistik, 2012 yılından bugüne kadar geliştirdiği geniş acente ağı ile uluslararası konteyner forwarding hizmeti sunmaktadır. Uluslararası denizyolu taşımacılığı kapıdan kapıya, limandan limana ve tek muhatap prensipleri ile eksiksiz çalışmalarını sürdürmektedir.

İthalat ve ihracatta dünya çapındaki bir şirket olan Oden Lojistik’in deniz aşırı taşımalarda kiraladığı PCC (Pure Car Carrier) ve Ro-Ro ile faaliyetlerinizi kusursuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Söz konusu uluslararası deniz taşımacılığı olduğunda, sektörün inceliklerini bilen bir şirketle çalışmak, ticaret yapanlar için sayısız faydayı beraberinde getirir. Oden Lojistik A.Ş. olarak konsolidasyon, karşı yükleme, dağıtım ve depolama gibi farklı hizmetlerin tümünü müşterilerimize sağlıyoruz. Sahip olduğumuz küresel ulaşım ağı sayesinde parsiyel ithalat ve ihracat taşıma hizmetlerinde farkımızı ortaya koyuyoruz. Bu tür hizmetlerde firmamız, iş ortaklarının talep ettiği varış noktalarına ilgili malları güvenle ulaştırmaktadır.

Denizyolu Taşımacılığında Servis Verilen Ana Limanlar

Dünyanın dört bir yanında kapsamlı bir denizyolu ağı bulunan Oden Lojistik; Güney ve Kuzey Amerika limanlarına, Avrupa limanlarına, Afrika limanlarına, Arap ülkeleri limanlarına, Uzakdoğu ve Ortadoğu limanlarına farklı boyut, ağırlık ve nitelikteki mallarınızın transfer sürecini denizyolu taşımacılığı ile yönetmektedir. Web sitemiz üzerinden iletişim kanallarını kullanarak uzman ekibimizle iletişime geçebilir, denizyolu lojistik hizmetleriyle ilgili kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Güvenli Denizyolu Taşımacılık Hizmetleri

Güvenli Denizyolu Taşımacılık Hizmetleri; Oden Lojistik A.Ş. olarak uzman lojistik çözümleriyle farklı türde taşımacılık hizmetlerini müşterilerimizle buluşturuyoruz. Dökme yük ve genel kargo yüklerinin deniz taşımacılığı ve lojistiği maksadıyla gemi kiralama hizmetleri, brokering ve liman hizmetleri sunulmaktadır. Ayrıca bitmiş araç ithalatı ve ihracatında deniz aşırı taşımalarda PCC ve RO-Ro kiralama faaliyetleri sürdürüyoruz. Sabit sıcaklık gerektiren yüklerin belirtilen kriterlere uygun olarak taşınmasını sağlıyoruz. Dünya ticaretinin önemli bir payını oluşturan denizyolu lojistik hizmetlerinde ülkemizin öncü isimlerinden birisi olma yolunda ilerliyoruz.

Kıtalararası Deniz Lojistiği Çözümleri

Konteyner taşımacılığına önemin her geçen gün arttığı bu dönemde, dünya genelinde söz sahibi olan armatörlerle yaptığımız anlaşmalar ve geniş acente ağı ile kıtalararası deniz lojistiği çözümleri sunuyoruz. Mevcut anlaşmalarımız kapsamında dünyanın herhangi bir yerine deniz lojistiği hizmeti ile kapıya teslim, gümrükleme ve dağıtım servisi faaliyetlerinde bulunuyoruz.

Dünyanın önde gelen limanları arasındaki lojistik faaliyetlerinde uzman kadrosuyla konteyner bazında LCL ve FCL transferlerini çeşitli alternatif olanaklarla planlamakta ve en ideal çözümleri müşterilerimizle buluşturmaktayız.

Filomuzda mevcut olan çeşitli konteyner türleriyle denizyolu lojistik hizmeti ile farklı ürün gruplarının taşınmasına olanak sunacak altyapıya sahibiz. Denizyolu taşımacılığında olduğu gibi gemi taşımacılığında, karayolu taşımacılığında ve diğer taşımacılık alanlarında uzman çözümler geliştiriyoruz. Her türlü gıda, sıvı, askılı tekstil, ağır tonajlı ve gabari dışı malların denizyolu taşımacılığına entegre edilmesini sağlıyoruz.

Daha hızlı, daha çevreci ve daha güvenli taşımacılık hizmetleri için tercih edilen bir şirket olan Oden Lojistik; farklı lojistik varyasyonlarında (denizyolu-kara, kara-denizyolu vb.) en ideal intermodal seçeneklerini uyarlamaktadır. Bu sayede daha hızlı ve daha etkin bir lojistik hizmetiyle maliyet ve zaman tasarrufu sağlamaktadır.

Denizyolu Taşımacılığında Yük Çeşitleri

Denizyolu taşımacılığında; karayolu, havayolu ve demir yolu taşımacılığında olduğu gibi belirli standart paketlerin ve sistemlerin geçerli olduğu uygulamalar söz konusu olmaktadır. Oden Lojistik A.Ş. olarak onlarca farklı taşımacılık türünde şu şekilde ürün ve malların transfer sürecini yönetmekteyiz:

  •   FCL ve LCL konteynerler ile ithalat ve ihracat taşımacılığı,
  •   Yurtiçi dağıtım hizmetleri,
  •   Kapıdan kapıya denizyolu taşımacılığı,
  •   Genel kargo taşımacılığı (değerli cevherler, araçlar, iş makineleri. vb.),
  •   Dökme yük taşımacılığı (çimento, toprak, vb.),
  •   Türkiye aktarmalı transit yük taşımacılığı,
  •   Endüstriyel ürün taşımacılığı (demir, çelik, çimento, hammadde, vb.),
  •   Opentop, flatrack, ISO tank ve reefer gibi özel tür konteyner taşımacılığı.

Denizyolu Taşımacılığında Özel Fiyatlar

Dünyanın herhangi bir yerinden talep edilen farklı bir noktasına denizyolu taşımacılığı gerçekleştiriyor, geniş ticari ağımız sayesinde iş ortaklarımıza özel denizyolu taşımacılığı fiyatları sunuyoruz. Taşıma süresince ürünlerinizi ve mallarınızı, olası sorunlara karşı sigorta altına alıyoruz. Transfer sürecini anlık olarak takip edebileceğiniz izleme sistemleri sayesinde gümrükler ve limanlardaki süreçleri izleyebilmenize olanak sunuyoruz. En ekonomik fiyatlar için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Denizyolu Taşımacılığının Avantajları

Düşük maliyetleri korumak, ticaret söz konusu olduğunda ticari faaliyet yürütenler için her zaman bir hedeftir. Rekabetçi ortamlar, işletmelerin ürünlerini ekonomik hale getirmek için lojistik maliyetlerini düşürmelerini zorunlu hale getiriyor. Bu da lojistik yöneticilerinin ürünlerini taşımak için denizyolu taşımacılığı hizmetlerini mi yoksa farklı türde bir taşımacılık hizmetlerini mi seçeceği konusunda düşünmeye sevk ediyor. Taşıma ortamı dikkatli kullanılmazsa; nakliye, alıkoyma, depolama gibi ek maliyetlerle karşılaşma durumu söz konusu olabilir.

Denizyolu taşımacılığı hizmetleri, nakliye esnekliği sağlayarak, ekonomik çözümlere kavuşulması noktasında maliyetlerin düşürülmesine yardımcı olur. Ürün bulunabilirliği hızlı bir geri dönüş gerektirmediği sürece, akıllı işletmeler önceden planlayarak deniz taşımacılığını tercih etmektedir. Bu doğrultuda deniz nakliye firmaları arasında güvenilir bir isim arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Havayolu taşımacılığı hizmetleri; mal nakliyesi, alan, boyut ve ağırlık sınırlamaları getirir. Hava kargo taşıyıcıları, malların toplam sevkiyatının her uçuş için yalnızca belirli bir ağırlık ve hacimde olabileceği boyut ve alan bakımından kısıtlıdır. Bu nedenle, her işlem için malları göndermeden önce yer kullanılabilirliği, boyutları ve hacimsel ağırlığı kontrol edilmelidir. Karşılaştırıldığında, deniz taşımacılığı hizmetleri, hemen hemen her boyut ve ağırlıkta mal gönderebilen gemilerle alan, boyut ve ağırlık açısından çok daha fazla esneklik sunar.

ÇÖZÜME HIZLI, KOLAY VE GÜVENİLİR YOLDAN ULAŞIN!
Bizden Teklif Almadan Karar Vermeyin!