Dünyanın her noktasına uçuyoruz

ODEN LOJİSTİK A.Ş geniş acente ağı ve bağımsız partnerleri ile dünyanın her noktasına, en hızlı ve güvenli biçimde ulaşarak müşterilerine hava taşımacılığında da en kaliteli hizmeti en uygun maliyetle sunmaya hedeflemektedir.

Dünyanın her yerindeki havalimanları ile anlaşmalı olarak sizlere havayolu ile kargo taşımacılığı hizmetlerimizi veriyoruz. Fiyat ve avantaj sağlayabileceğiniz hava kargo taşımacılığı aynı zamanda oldukça hızlı bir şekilde yararlanabileceğiniz bir hizmettir.

Lojistik sektöründe en sık tercih edilen yöntemlerden olan hava kargo taşımacılığını müşterilerimize sunarak ihtiyaçlarına pratik çözümler üretiyoruz.

Havayolu kargo hizmetlerini tercih etmekte olan müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde güvenilir olarak karşılayabilmek için sizlere bu hizmetimizi sunuyoruz. Ana hatlar üzerinde faaliyetlerimizi gerçekleştirerek sizlerin kargo ihtiyaçlarına pratik çözümler sunuyoruz.

Havaalanından havaalanına, kapıdan havaalanına ve havaalanından kapıya seçeneklerimizi ihtiyaçlarınıza göre seçerek bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Havayolu taşımacılığı sayesinde hızlı bir şekilde yük gönderimlerini minimum süre zarfında gerçekleştirebilirsiniz.

Oden Lojistik, müşterilerinin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda en uygun, kaliteli ve hızlı taşımacılık çözümlerini sunmaktadır.
DİĞER HİZMETLERİMİZ

Müşterilerimizin çözüm ortağı olarak, müşterilerimizin taleplerini en yenilikçi yöntemlerle karşılamayı, müşterilerimizin olumlu veya olumsuz tüm geri bildirimlerini hizmetlerimizi geliştirmek ve daha iyi hizmetler sunabilmek için değerlendirmeyi, ilgili tüm sektörel, ulusal ve uluslararası mevzuat ve yasalara uymayı, temel ilkemiz olarak hedefledik.

Doğruyu yapar sözümüzü tutar güvenle taşırız

ODEN LOJİSTİK A.Ş, müşterilerinin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebildiği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alındığı, benzer memnuniyetsizliğin tekrar oluşmaması için gerekli iyileştirmelerin ve kontrollerin sürekli yapıldığı, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip etmektedir

Hakkımızda
ÇÖZÜME HIZLI, KOLAY VE GÜVENİLİR YOLDAN ULAŞIN!
Bizden Teklif Almadan Karar Vermeyin!