Demiryolu taşımacılığında lider firmayız.

Hava koşullarından, yol kısıtlama ve yasaklarından etkilenmeyen ve daha çevreci olan demiryolu taşımacılığı süre - fiyat avantajıyla hizmetinizde. Farklı ülkelere, yüklerinizi en kısa sürede ve alternatif yollarla teslim edilmesini sağlamaktayız.

Dünya üzerinde yaygın olarak tercih edilen demiryolu taşımacılığı hizmetlerini sizlere Oden Lojistik olarak en hızlı ve en güvenilir şekilde sunuyoruz. Ucuz maliyetli olan demiryolu taşımacılığı sayesinde eşya, mal ya da yüklerinizi özelliklerine göre kapalı veya açık vagonlarda taşıyabiliyoruz.

Karayolu, denizyolu ve havayolu lojistik hizmetleri arasında en ekonomiklerden olan demiryolu taşımacılığı hizmetimiz ile ithalat ve ihracat firmalarına pratik çözümler üretiyoruz. Taşınacak olan eşyalarınızı tam vaktinde güvenli bir şekilde teslim ediyoruz.

Demiryolu Lojistik Nedir ve Hizmetleri Nelerdir?

Demiryolu taşımacılığı; lojistik dünyasında taşımacılık fonksiyonları açısından son derece önemli bir yer edinmektedir. Ulaşım sürecinde zaman sıkıntısının bulunmadığı, genel itibari ile maddi perspektifte daha az değerli görülen ve ağır ve hacimli yüklerin taşınması için tercih edilen ve talep gören bir taşıma, ulaşım yöntemidir.

Demiryolu lojistiği ile canlı varlıkların, cansız varlıkların taşınması gerçekleştirilir. Şehir trafiğine bulaşmadan, işçi maliyetlerini indirgeyerek, çevreye duyarl bir taşıma gerçekleştirilmek istendiğinde demiryolu taşımacılığı bu yönleri ile diğer taşıma türleri arasında en ideal taşıma yöntemidir.

Demiryolu Taşımacılığı Avantajları

  • Demiryolu taşımacılığı çeşitli avantajlar sunan bir taşımacılık seçeneğidir. Demiryolu ile gerçekleştirilen taşımacılık sisteminin en büyük sağladığı avantaj ise sefer türlerinin sabit olmasıdır. Bu büyük avantajın en büyük etkisi yüklerinizin ne zaman teslim edileceğini kesin ve net olarak bilmenizdir.
  • Tren taşımacılığı ile aynı anda çok fazla yükün taşınmasına olanak sağlanır. Vagon sayısı arttıkça bu paralelde taşınan yük miktarında da artış meydana gelecektir.
  • Demiryolu taşımacılığının en güzel yanlarından biri kötü hava koşullarından etkilenmenin söz konusu olmamasıdır.  Hatta öyle ki kötü havalar diğer taşımacılık yöntemlerini negatif yönde etkilerken, bu durum demiryolu ağını etkilemez. Ağır, hacimli yükler söz konusu olduğunda fiziksel ve maddi açıdan tercih edilebilecek en ideal yöntemdir.
  • Demiryolu taşımacılığında insana bağımlılık minimum seviyededir. Bu nedenle hata riski oldukça düşüktür. Sabit fiyat, blok tren gibi özellikleri ile demiryolu taşımacılığı eğer vakit sıkıntınız yoksa kusursuz bir hizmet sağlamaktadır.

Demiryolu Taşımacılığı Yurtdışı Nakliye Fiyatları

Diğer yöntemlere göre çeşitli avantajlar ve çevreci yaklaşım sunan demiryolu taşımacılığı uzun mesafeler söz konusu olduğunda çok fazla yükün aynı anda taşınmasını olanaklı hale getirir. Demiryolu ile yapılan taşımacılık işlemlerinde fiyat çeşitli etkenlere göre değişkenlik gösterir.

Bu etkenler; 

  • İstasyonlar arası mesafe, 
  • Taşınacak yükün çeşiti, miktarı,
  • Kullanılacak vagon tercihi gibi farklı parametrelerden etkilenir.

Demiryolu taşımacılığı hakkında güvenilir ve kaliteli bir hizmet almak ve daha fazla bilgi edinmek isterseniz, bizimle iletişime geçerek, müşteri memnuniyeti garantili bir hizmet alabilirsiniz.

ÇÖZÜME HIZLI, KOLAY VE GÜVENİLİR YOLDAN ULAŞIN!
Bizden Teklif Almadan Karar Vermeyin!