Demiryolu taşımacılığında lider firmayız.

Hava koşullarından, yol kısıtlama ve yasaklarından etkilenmeyen ve daha çevreci olan demiryolu taşımacılığı süre- fiyat avantajıyla hizmetinizde. Farklı ülkelere , yüklerinizi en kısa sürede ve alternatif yollarla teslim edilmesini sağlamaktayız.

Dünya üzerinde günümüzde yaygın olarak tercih edilen demiryolu taşımacılığı hizmetlerini sizlere Oden Lojistik olarak en hızlı ve en güvenilir şekilde sunuyoruz. Ucuz maliyetli olan demiryolu taşımacılığı sayesinde eşya, mal ya da yüklerinizi özelliklerine göre kapalı veya açık vagonlarda taşıyabiliyoruz.

Karayolu, denizyolu ve havayolu lojistik hizmetleri arasında en ekonomiklerden olan demiryolu taşımacılığı hizmetimiz ile ithalat ve ihracat firmalarına pratik çözümler üretiyoruz. Taşınacak olan eşyalarınızı tam vaktinde güvenli bir şekilde teslim ediyoruz.

Oden Lojistik, müşterilerinin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda en uygun, kaliteli ve hızlı taşımacılık çözümlerini sunmaktadır.
DİĞER HİZMETLERİMİZ

Müşterilerimizin çözüm ortağı olarak, müşterilerimizin taleplerini en yenilikçi yöntemlerle karşılamayı, müşterilerimizin olumlu veya olumsuz tüm geri bildirimlerini hizmetlerimizi geliştirmek ve daha iyi hizmetler sunabilmek için değerlendirmeyi, ilgili tüm sektörel, ulusal ve uluslararası mevzuat ve yasalara uymayı, temel ilkemiz olarak hedefledik.

Doğruyu yapar sözümüzü tutar güvenle taşırız

ODEN LOJİSTİK A.Ş, müşterilerinin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebildiği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alındığı, benzer memnuniyetsizliğin tekrar oluşmaması için gerekli iyileştirmelerin ve kontrollerin sürekli yapıldığı, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip etmektedir

Hakkımızda
ÇÖZÜME HIZLI, KOLAY VE GÜVENİLİR YOLDAN ULAŞIN!
Bizden Teklif Almadan Karar Vermeyin!