Karayolu taşımacılığında lider firmayız.

Avrupa’dan Türkiye’ye, Türkiye’den tüm Avrupa – Rusya tüm Orta Asya ülkelerine ve Orta Doğu;

Karayolu taşımacılığı aynı zamanda ekonomik maliyetler ile taşımacılık hizmetlerinden yararlanabilmenizi de sağlar. Oden Lojistik olarak taşımacılık sektöründe güçlü karayolu taşımacılık ağımız ile sizlere bu konuda pratik çözümler sunuyoruz.

Uluslararası karayolu sektörünün gelişmesi ile birlikte yaygınlaşan karayolu taşımacılığı yük, malzeme ve eşyalarınızın zamanında ve güvenilir bir şekilde teslim edilmesini sağlar. Karayolu ile taşımacılığı seçtiğiniz zaman yaygın ulaşım ağı ile hızı teslimat imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Yükleme ve boşaltma imkanlarında herhangi bir zaman ve saat sınırlaması yoktur. 7 gün 24 saat boyunca taşımacılık hizmetleri devam etmektedir. Çeşitli hacim ve boyutlarda eşyalar kolay bir şekilde taşınabilir.

  • Parsiyel veya komple yurtiçi ve yurtdışı yük taşımacılığı.
  • Proje ve gabari dışı yüklemeler.
  • Ağır yük taşımacılığı
Oden Lojistik, müşterilerinin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda en uygun, kaliteli ve hızlı taşımacılık çözümlerini sunmaktadır.
DİĞER HİZMETLERİMİZ

Müşterilerimizin çözüm ortağı olarak, müşterilerimizin taleplerini en yenilikçi yöntemlerle karşılamayı, müşterilerimizin olumlu veya olumsuz tüm geri bildirimlerini hizmetlerimizi geliştirmek ve daha iyi hizmetler sunabilmek için değerlendirmeyi, ilgili tüm sektörel, ulusal ve uluslararası mevzuat ve yasalara uymayı, temel ilkemiz olarak hedefledik.

Doğruyu yapar sözümüzü tutar güvenle taşırız

ODEN LOJİSTİK A.Ş, müşterilerinin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebildiği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alındığı, benzer memnuniyetsizliğin tekrar oluşmaması için gerekli iyileştirmelerin ve kontrollerin sürekli yapıldığı, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip etmektedir

Hakkımızda
ÇÖZÜME HIZLI, KOLAY VE GÜVENİLİR YOLDAN ULAŞIN!
Bizden Teklif Almadan Karar Vermeyin!